Madejski - Centrum Hydrauliki Siłowej
Wielkość tekstu Wielkość tekstu 12px Wielkość tekstu 14px Wielkość tekstu 16px | Drukuj Drukuj

Kontakt

Madejski Spółka Jawna
ul. Makuszyńskiego 28
31-752 Kraków
Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7.00-16.00
sobota: 9.00-13.00

tel.: +48 12 643 67 67
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: info@madejski.com.pl
skype nick: madejski.sp.z.o.o

Dział sprzedaży detalicznej:

Sebastian Chyła
tel.: +48 12 683 96 18
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: schyla@madejski.com.pl

Patryk Gaździcki
tel.: +48 12 683 96 16
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: pgazdzicki@madejski.com.pl

Mateusz Pieczonka
tel.: +48 12 683 96 15
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: mpieczonka@madejski.com.pl

Dział handlowy:

Mirosław Trzepacz - kierownik działu hydraulika siłowa sprzedaż krajowa
tel.: +48 12 683 96 60
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: mtrzepacz@madejski.com.pl

Ryszard Pilch - kierownik działu węże przemysłowe kraj i eksport, motoryzacja
tel.: +48 12 683 96 38
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: rpilch@madejski.com.pl,
hoses@madejski.com.pl

Ryszard Korcz - motoryzacja
tel.: +48 12 683 96 32
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: rkorcz@madejski.com.pl,
moto@madejski.com.pl

Piotr Ciesielka - oleje, uszczelnienia
tel.: +48 12 683 96 58
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: oleje@madejski.com.pl,
pciesielka
@madejski.com.pl

Adrian Łaszczewski - górnictwo
tel.: +48 12 683 96 68
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: alaszczewski@madejski.com.pl

Damian Mruczek - węże przemysłowe
tel.: +48 12 683 96 46
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: dmruczek@madejski.com.pl

Woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie:

Paweł Sambur - manometry, szybkozłącza
tel.: +48 12 683 96 62
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: psambur@madejski.com.pl

Mateusz Świerzyński
tel.: +48 12 683 96 34
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: mswierzynski@madejski.com.pl

Marcin Dubicki - przedstawiciel handlowy
tel.: +48 517 150 702
e-mail: mdubicki@madejski.com.pl

Woj. Śląskie, Małopolskie, Łódzkie:

Rafał Kapcia
tel.: +48 12 683 96 28
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: rkapcia@madejski.com.pl

Piotr Szczepanik - złącza hydrauliczne
tel.: +48 12 683 96 66
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: pszczepanik@madejski.com.pl

Michał Wysowski - przedstawiciel handlowy
tel.: +48 696 018 843
e-mail: mwysowski@madejski.com.pl

Woj. Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Opolskie:

Marcin Kaczor
tel.: +48 12 683 96 30
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: mkaczor@madejski.com.pl

Marcin Ziemlański
tel.: +48 12 683 96 24
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: mziemlanski@madejski.com.pl

Paweł Urban - przedstawiciel handlowy
tel.: +48 501 358 312
e-mail:
purban@madejski.com.pl

Woj. Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie

Ryszard Korcz
tel.: +48 12 683 96 32
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: rkorcz@madejski.com.pl,
moto@madejski.com.pl

Piotr Jabłoński
tel.: +48 12 683 96 10
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: pjablonski@madejski.com.pl

Tomasz Typiak - przedstawiciel handlowy
tel.: +48 606 998 013
e-mail: ttypiak@madejski.com.pl

Dział maszyn:

Łukasz Frankowicz - sprzedaż / serwis
tel.: +48 12 683 96 74, 606 998 012
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: maszyny@madejski.com.pl

Dział eksportu:

Piotr Prażuch - kierownik
tel.: +48 12 683 96 56
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: pprazuch@madejski.com.pl

Aleksandr Bindas
tel.: +48 12 683 96 08
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: abindas@madejski.com.pl

Łukasz Migdał
tel.: +48 12 683 96 64
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: lmigdal@madejski.com.pl

Bartłomiej Tochowicz
tel.: +48 12 683 96 76
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: btochowicz@madejski.com.pl

Adam Woźniczka
tel.: +48 12 683 96 72
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: awozniczka@madejski.com.pl

Łukasz Kopacz - przedstawiciel handlowy
tel.: +48 502 431 210
e-mail: lkopacz@madejski.com.pl

Dział zakupów:

Łukasz Kucharczyk - przyjmowanie faktur
tel.: +48 12 683 96 05
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: lkucharczyk@madejski.com.pl

Krzysztof Wojanek - zakupy, spedycja międzynarodowa
tel.: +48 12 683 96 70
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: kwojanek@madejski.com.pl

Dział logistyki:

Wiesław Szczepański
tel.: +48 12 683 96 80
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: wszczepanski@madejski.com.pl

Kierowcy:

Jacek Słaboński
tel.: 602 624 002

Ryszard Skibka
tel.: 602 697 887


NIP: PL 678 10 10 745
Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia
w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS
KRS 0000318858
do góry

KATALOGI

dofinansowanie unia