Prasy hydrauliczne elektryczne, ręczne, zakuwarki do węży hydraulicznych

W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroki wybór pras hydraulicznych, znanych również pod nazwą zakuwarka do węży hydraulicznych. Urządzenia tej klasy są niezbędne przy profesjonalnym, trwałym montażu końcówki na wężu (tzw. zakuwaniu). Prasy hydrauliczne naszej produkcji to modele ręczne oraz elektryczne o zróżnicowanych parametrach - zarówno jeśli mowa o sile zgniotu, średnicy zaciskania, liczby szczęk czy ich maksymalnym rozwarciu. Bogata gama modelowa to gwarancja satysfakcjonujących opcji niezależnie od typów obrabianych przewodów. 

prasa hydrauliczna elektryczna

Do pracy stacjonarnej w warsztatach najczęściej wykorzystuje się prasę hydrauliczną elektryczną. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie bardzo dużą moc przy stosunkowo niewielkich gabarytach oraz rozsądnym poborze mocy. Decydując się na zakuwarkę marki Madejski, nasi klienci mogą liczyć na praktyczne oraz intuicyjne w obsłudze sterowanie. W zależności od potrzeb prasa hydrauliczna elektryczna może być sterowana cyfrowo, manualnie za pośrednictwem mikrometru lub komputerowo, gdzie wszystkie najistotniejsze informacje wyświetlane są na panelu dotykowym.

Prasy hydrauliczne ręczne

Nasz katalog produktowy obejmuje również prasy hydrauliczne ręczne. Urządzenia tego typu przede wszystkim są w pełni niezależne od zewnętrznego źródła zasilania, co za tym idzie, doskonale sprawdzą się również, kiedy charakterystyka danego zlecenia wymaga zastosowania pras hydraulicznych przenośnych. Połączenie lekkości i ergonomii to doskonała propozycja zwłaszcza dla niewielkich warsztatów oraz przedsiębiorstw świadczących serwis mobilny. 

Zakuwarka do węży hydraulicznych

Na katalog produktowy Madejski składa się wiele modeli. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając konkretną zakuwarkę? Podstawowe kryterium, na którym bazuje prasa hydrauliczna to średnica zacisku. Węże hydrauliczne dostępne na rynku charakteryzują się średnicami: DN06, 08, 10, 13, 16, 20, 25, 32, 40, 50. Wartością graniczną jest 25 - powyżej tej średnicy zdecydowanie należy rozważyć zakup prasy hydraulicznej elektrycznej. Inne aspekty, które należy uwzględnić to klient, dla którego będziemy świadczyć usługi (inne parametry węży są np. w rolnictwie oraz budowlance), a także liczba węży, które obrabia nasz zakład.
Oczywiście zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.