Węże paliwowe samochodowe do cystern, silonaczep, beczkowozów

Motoryzacja to nie tylko pojazdy poruszające się po drogach, lecz również – a może przede wszystkim – ogromna wiedza idąca za rozwojem całej branży. Coraz wyższe wymagania i rozwój idą w parze z nowymi generacjami elementów i podzespołów. W naszej ofercie znajdziesz wąż samochodowy, który spełnia wszelkie konieczne wymagania tego sektora przemysłu. Rozwiązania do przesyłu paliw, ale także do chłodnic i układów hamulcowych – to wszystko znajdziesz u nas.

Węże do cystern

Przesył paliwa, ze względu na jego łatwopalność i toksyczność, wymaga nadzwyczajnej ochrony. Na szczęście dostępne u nas węże do cystern stworzone są z wysokiej jakości gum (m.in. NBR) odpornych na ścieranie i warunki atmosferyczne. Szeroki zakres temperatur pracy sprawia, że radzą sobie w każdych okolicznościach.

Węże paliwowe

Wysokiej jakości węże paliwowe oferowane w naszym asortymencie pozwalają na bezpieczny przesył wszelkiego rodzaju paliw ropopochodnych, olejów, a także substancji napędowych z domieszką alkoholu metylowego. Znajdują również zastosowanie w samochodowych instalacjach LPG.