Węże poliuretanowe do sprężonego powietrza, przewody ciśnieniowe do kompresora

Wszędzie tam, gdzie znajdują się zakłady przemysłowe posiadające instalacje hydrauliczne, spotyka się przewody ciśnieniowe do kompresora. Nie ulega wątpliwości, że tego typu przyłącza w zastosowaniach profesjonalnych muszą spełniać szereg rygorystycznych norm i wymagań, co do parametrów. Dostępne u nas produkty stworzone są z gum naturalnych i syntetycznych (m.in. z gumy EPDM), co gwarantuje świetne właściwości użytkowe – odporność na uszkodzenia mechaniczne, niską ścieralność, niepodatność na tzw. mgłę olejową. Ponadto nasze rozwiązania wygrywają w starciu ze szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak emisja ozonu.

Wąż poliuretanowy do powietrza

W zależności od modelu wąż poliuretanowy do powietrza świetnie radzi sobie w bardzo szerokim zakresie temperatur od -25 °C do nawet +120 °C i niestraszne są mu ciśnienia sięgające aż 25 bar. Oferowane przez nas produkty mogą dzięki temu spełniać szereg międzynarodowych norm uznawanych w przemyśle, m.in. normę ISO 1307. Dodatkowe oploty tekstylne tylko podnoszą trwałość, dając gwarancję wysokiej niezawodności i bezawaryjności.

Węże do powietrza

Wysoka jakość zastosowanych materiałów i świetne, solidne wykonanie powodują, że nasze węże do powietrza są szeroko stosowane, m.in. w pracy z narzędziami pneumatycznymi, górnictwie, kamieniołomach, budownictwie i przemyśle chemicznym. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do zapoznania się naszą szeroką ofertą oraz do kontaktu z nami. Nasi specjaliści zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie.