Węże, przewody do myjek wysokociśnieniowych do wody

Mycie pod wysokim ciśnieniem to standard wielu firmach należących do przemysłowego sektora gospodarki. Nie mogliśmy zatem przejść obok tego faktu obojętnie i w naszej ofercie znajdują się węże do myjek wysokociśnieniowych o doskonałych parametrach. Każdy dostępny u nas przewód do myjki wysokociśnieniowej spełnia rygorystyczne normy ISO 1307. To daje pewność, że zakupiony sprzęt najwyższe standardy w grupie węży do myjek ciśnieniowych. Warstwę wewnętrzną produktów stanowi dedykowana przemysłowym zastosowaniom guma syntetyczna odporna na roztwory detergentów oraz wodę o temperaturze do nawet +150°C (zależnie od modelu). Takie parametry z pewnością pozwolą ich użytkowanie nawet w ekstremalnych warunkach.

Przewód do myjki ciśnieniowej

Każdy dostępny wąż do myjki ciśnieniowej jest też odporny na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Wysokiej klasy pokrycie gumowe sprawia, że produkty są niepodatne na oleje stosowane w zakładach produkcyjnych, a także daje pewność bezawaryjności w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nie ma też obaw o tzw. przecieki igiełkowe. Materiały, z jakich zbudowane są węże, to najwyższa półka jakościowa elementów wysokociśnieniowych. Są one dodatkowo wzmocnione specjalnymi oplotami stalowymi podwyższającymi ich i tak wysoką już wytrzymałość. W zależności od egzemplarza dostępne są węże z jednym, dwoma, czterema, a nawet sześcioma stalowymi oplotami. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz propozycje zarówno do zastosowań w instalacjach do mycia gorącą wodą pod średnim, jak i wysokim ciśnieniem. Bardzo wysokie ciśnienia występujące w niektórych systemach natryskowych również nie stanowią tu najmniejszego problemu.

Wysokiej jakości węże do myjek – Kraków

Dowolny wąż wysokociśnieniowy do myjki, który jest do kupienia w naszym sklepie, spełnia wysokie, międzynarodowe normy jakości. To także świetnej jakości materiały i gwarancja niezawodności. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą. Jeżeli nie możesz znaleźć potrzebnego produktu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego zakładu.