Oddział główny

ul. Makuszyńskiego 28
31-752 Kraków Polska

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7.00-16.00

tel.:+48 12 683 96 22 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: info@madejski.com.pl

Dział sprzedaży detalicznej


Mateusz Gruszecki
tel.:+48 12 683 96 36 
tel.:+48 698 776 227 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: mgruszecki@madejski.com.pl 


Krzysztof Joniec
tel.:+48 12 683 96 15 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: kjoniec@madejski.com.pl 


Mateusz Przecherski
tel.:+48 12 683 96 16 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: mprzecherski@madejski.com.pl


Dominik Basoń
tel.:+48 12 683 96 18
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: dbason@madejski.com.pl

Dział logistyki


Patryk Hołota
tel.:+48 12 683 96 29 
tel.:+48 501 358 505 
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: pholota@madejski.com.pl 


Cezary Skotnicki
tel.:+48 12 683 96 80 
tel.:+48 501 358 505 
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: cskotnicki@madejski.com.pl

Dział eksportu


Jan Madejski - Kierownik
tel.:+48 12 683 96 07 
tel.:+48 506 222 202 
fax: +48 12 683 96 01 
e-mail: jmadejski@madejski.com.pl 


Kostiantyn Sheveria - język rosyjski i ukraiński
tel.:+48 517 150 723 
tel.:+48 12 683 96 08 
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: ksheveria@madejski.com.pl 


Łukasz Kucharczyk - reklamation
tel.:+48 12 683 96 05 
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: lkucharczyk@madejski.com.pl 


Łukasz Migdał
tel.:+48 12 683 96 64 
fax: +48 12 683 96 01 
e-mail: lmigdal@madejski.com.pl 


Bartłomiej Tochowicz
tel.:+48 12 683 96 76
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: btochowicz@madejski.com.pl


Adam Woźniczka
tel.:+48 12 683 96 72 
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: awozniczka@madejski.com.pl 


Łukasz Kopacz - przedstawiciel handlowy
tel.:+48 502 431 210 
e-mail: lkopacz@madejski.com.pl

Dział księgowości

tel.: +48 12 683 96 48
tel.: +48 12 683 96 09

Dział handlowy


Mirosław Trzepacz - kierownik działu hydraulika siłowa sprzedaż krajowa
tel.:+48 12 683 96 60 
tel.:+48 662 005 575 
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: mtrzepacz@madejski.com.pl 


Ryszard Pilch - kierownik działu węże przemysłowe kraj i eksport, motoryzacja
tel.:+48 12 683 96 38
tel.:+48 660 770 377 
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: rpilch@madejski.com.pl 


Piotr Ciesielka - oleje, uszczelnienia
tel.:+48 12 683 96 58
tel.:+48 501 358 494
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: oleje@madejski.com.pl
e-mail: pciesielka@madejski.com.pl

Adrian Łaszczewski - górnictwo
tel.:+48 12 683 96 68 
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: alaszczewski@madejski.com.pl 


Damian Mruczek - węże przemysłowe
tel.:+48 12 683 96 46 
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: dmruczek@madejski.com.pl 


Patryk Szostakowski - górnictwo
tel.:+48 12 683 96 50 
fax: +48 12 683 96 42
e-mail: pszostakowski@madejski.com.pl

Dział maszyn


Łukasz Frankowicz - sprzedaż / serwis
tel.:+48 12 683 96 74 
fax: +48 606 998 012 
e-mail: maszyny@madejski.com.pl


Filip Mędrek - sprzedaż
tel.: +48 516 822 530
e-mail: fmedrek@madejski.com.pl

Kierowcy:


Jacek Słaboński
tel.:+48 602 624 002 


Piotr Wawrzynek
tel.:+48 602 697 887

Logistyka, spedycja i ZAKUPY


Piotr Prażuch - Kierownik
tel.:+48 12 683 96 56
tel.:+48 660 770 277
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: pprazuch@madejski.com.pl


Krzysztof Wojanek
tel.:+48 12 683 96 70 
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: kwojanek@madejski.com.pl 


Przemysław Ciałowicz
tel.:+48 12 683 96 27 
fax: +48 12 683 96 01
e-mail: pcialowicz@madejski.com.pl

Woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie:


Paweł Sambur - manometry, szybkozłącza
tel.:+48 12 683 96 62
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: psambur@madejski.com.pl 


Mateusz Świerzyński
tel.:+48 12 683 96 34 
tel.:+48 517 150 702 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: mswierzynski@madejski.com.pl 


Andrzej Barchanowski - przedstawiciel handlowy (Zachodniopomorskie, Pomorskie)
tel.:+48 519 317 773 
e-mail: abarchanowski@madejski.com.pl



Tomasz Kowalczyk - przedstawiciel handlowy (Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie)
tel.:+48 660 770 177
e-mail: tkowalczyk@madejski.com.pl

Woj. Śląskie, Małopolskie, Łódzkie:


Rafał Kapcia
tel.:+48 12 683 96 28 
tel.:+48 600 235 104 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: rkapcia@madejski.com.pl 


Piotr Szczepanik - złącza hydrauliczne
tel.:+48 12 683 96 66 
tel.:+48 600 235 104 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: pszczepanik@madejski.com.pl 


Dominik Dziedzic - przedstawiciel handlowy
tel.:+48 516 822 487 
e-mail: ddziedzic@madejski.com.pl 


Jakub Stramski - przedstawiciel handlowy
tel.:+48 696 018 843 
e-mail: jstramski@madejski.com.pl

Woj. Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Opolskie:


Marcin Kaczor
tel.:+48 12 683 96 30 
tel.:+48 501 358 249 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: mkaczor@madejski.com.pl 


Marcin Ziemlański
tel.:+48 12 683 96 24 
tel.:+48 509 117 584 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: mziemlanski@madejski.com.pl 


Piotr Gach - przedstawiciel handlowy
tel.:+48 501 358 312 
e-mail: pgach@madejski.com.pl

Woj. Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie:

Patryk Gaździcki
tel.:+48 12 683 96 10 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: pgazdzicki@madejski.com.pl 


Ryszard Korcz
tel.:+48 12 683 96 32 
fax: +48 12 683 96 42 
e-mail: moto@madejski.com.pl 
e-mail: rkorcz@madejski.com.pl


Tomasz Typiak - Regionalny kierownik sprzedaży
tel.:+48 606 998 013
e-mail: ttypiak@madejski.com.pl


Tomasz Kowalczyk - przedstawiciel handlowy (Podlaskie, Mazowieckie) 
tel.:+48 660 770 177 
e-mail: tkowalczyk@madejski.com.pl